Naše firma se zabývá značkovým prodejem náhradních dílů, olejů a auto-příslušenství na různé typy a druhy aut. Zaručujeme kvalitu, značku, nízké ceny a spokojenost pro zákazníky, protože náš sortiment je dovážený z Německa, kde spolupracujeme s jedním z největších distributorů a dodavatelů náhradních dílů „Autoteile Goede“ (auto-součástky, náhradní díly, oleje, filtry, autokosmetika, tunning aut), automobilového průmyslu v rámci celé Evropské Unie.

Na trhu působíme od roku 2010 jako registrovaná společnost AUTO-FLEX EU, s.r.o. s nově-otevřenou prodejnou v Trenčíne.

Specializujeme se na brzdy, brzdové systémy (brzdové kotouče, brzdové destičky, brzdové třmeny, lanka ruční brzdy, čelisti, bubny a ostatní příslušenství brzdového systému) a také na podvozkové díly (ramena, čepy, axiální táhla, tyčky stabilizátorů, tlumiče a příslušenství k němu, pružiny, ložiska kol, náboje, manžety řízení, homokinetické klouby), které spolu s naším ostatním sortimentem můžete přehledně prohlédnout v našem e-shopu v katalogu náhradních dílů.

Máme široké zkušenosti s prodejem náhradních dílů „zvláštní povahy“ na značky vozidel ALFA ROMEO, AUDI, BMW, CHRYSLER, DODGE, HYUNDAI, MERCEDES, NISSAN, VOLVO, RENAULT a mnohé jiné.3

Kromě standardních služeb poskytujeme poradenství a konzultace přímo s naším německým dodavatelem při hledání nedostupných dílů na slovenském trhu, našim klientům jsme takovýmto způsobem našli potřebné díly za vynikající ceny ve vysoké kvalitě. I z toho důvodu můžeme říci, že máme široké spektrum zákazníků iv zahraničí, konkrétně v České republice, kde prostřednictvím známého internetového portálu: www.aukro.cz přes náš účet prodáváme náhradní díly. Máme velmi pozitivní komentáře z našeho úspěšného prodeje, které si můžete přečíst i na tomto odkazu

Snažíme se vycházet našim zákazníkům vstříc co nejvíce a to nejen co se týče našeho prodeje, ale také poradenství a správné volby při výběru sortimentu, díky čemuž se k nám naši zákazníci opět rádi vracejí.